«فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی ساعت 6.45 روز چهارشنبه دهم شهریور ماه در سالن مملو از جمعیت سینما آزادی روی پرده رفت.

سانس 6.45 در اصل سانس فوق‌العاده‌ای بود که صاحبان سینما آزادی بعد از مواجهه با استقبال گسترده تماشاگران از پیش‌خرید بلیت‌های سانس ساعت 9 صبح، در نظر گرفتند.
بلیت‌های این سانس فوق‌العاده هم در جریان پیش‌خرید بلیت‌ها به صورت کامل به فروش رفته بود، اما با این وجود زمانی که عنوان «فروشنده» روی پرده سینما نقش بست سالن پر نشده بود، اما صاحبان صندلی‌های خالی به فاصله کوتاهی از شروع سانس در سالن حضور پیدا کردند تا به این ترتیب اولین نمایش رسمی «فروشنده» در ایران، در سالنی پر از تماشاگران اتفاق بیافتد.
بعد از پایان نمایش فیلم مخاطبان اثر فرهادی را تشویق کردند و آنچه در راهروهای سینما آزادی شنیده می‌شد حکایت از آن داشت که کارگردان صاحب اسکار سینمای ایران در جلب نظر مخاطبان موفق بوده است. 
استقبال از نمایش فیلم در سانس دوم روز چهارشنبه یعنی ساعت 9 صبح هم ادامه داشت. با این تفاوت که در این سانس مخاطبان از همان ابتدای شروع فیلم سالن سینما را پر کرده بودند.
با توجه به حجم بلیت‌های به فروش رفته از فیلم، می‌توان انتظار داشت بعد از نمایش فیلم در آخر هفته جاری، رکوردی از فروش یک فیلم در سه روز نخست ثبت شود.